İngiliz Bayrağı Fransız Bayrağı
small cloud floating wide cloud floating small cloud floating

Yeni Adımız

Multiple Danışmanlık

Türkiye'de köklü bir danışmanlık firması olarak bilinen Next Patria Danışmanlık, hizmet yelpazesini genişleterek, daha farklı uzmanlık alanlarında daha farklı müşterilere kapsamlı çözümler sunmak amacıyla kendini yenileyerek Multiple Danışmanlık adı altında hizmet etmeye devam etmektedir.

Multiple Consulting Logo

Multiple Danışmanlık, yabancı çalışanlara yönelik hizmetler, yatırım programları yoluyla ikamet ve vatandaşlık, sürdürülebilir ve kaliteli paketleme çözümleri, "hizmet olarak her şey" yoluyla yinelenen bir iş modelinin oluşturulmasına yardım, endirekt satış kanalının geliştirilmesi ya da iyileştirilmesi ve ve son olarak modern markalaşma ve web tasarımı çözümleri dahil olmak üzere çok çeşitli uzmanlık ve faaliyetlere sahip çok yönlü bir danışmanlık firmasıdır.

Multiple Danışmanlık Websitesi
gezegen şeklinde balonlar ile uçan bir astronot
Orta Afrika Cumhuriyeti Başkonsolosluğu arması

Orta Afrika Cumhuriyeti

İstanbul Başkonsolosluğu

Next Patria alan adı, İstanbul'da bulunan Orta Afrika Cumhuriyeti (OAC) vatandaşları için ana iletişim noktası olarak devam etmektedir. Aşağıda bulunan butonu kullanarak İstanbul Orta Afrika Cumhuriyeti Başkonsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

OAC Başkonsolosluğu ile İletişim
ICC logo

Istanbul Consular Corps (ICC)

Genel Sekreterlik Ofisi

Istanbul Consular Corps (İstanbul Konsolosluklar Birliği), Türkiye'de görev yapan konsoloslar tarafından yönetilen ve aynı konsoloslara hizmet etmekte olan, kar amacı gütmeyen ve siyasi olmayan bir kuruluştur. 2001 yılında bir dernek olarak kurulan ICC'nin amacı, İstanbul'da görev yapan, ister kariyer ister fahri tüm başkonsolos ve konsoloslara Türkiye'deki en son gelişmeler hakkında bilgi sağlamak amaçlı networking fırsatları, bilgilendirici seminerler ve konferanslar sunmaktır.

Genel Sekreterlik Ofisi ile iletişim için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

ICC Genel Sekreterliği ile İletişim ICC Websitesi